O firmě Služby Materiály Spotřebiče Dveře Ceník Galerie Kontakt

Materiály


Používáme pouze prověřené kvalitní materiály od renomovaných výrobců, jejichž cena se díky velké konkurenci v oboru velmi přiblížila běžnému spotřebiteli.

LAMINO a PRACOVNÍ DESKY

Používáme výrobků českých firem Kronospan Jihlava, Dřevozpracující družstvo Lukavec a rakouských výrobců firem Egger a Kaindl.
Zařízení interiérů vyrábíme z laminovaných desek 18 mm silných. V žádném případě nepoužíváme lisovaný papír, vydávaný několika firmami  za laminované dřevotřískové desky, jehož kvalita a užitné vlastnosti jsou velmi nízké.

Vzorníky lamina a pracovních desek: 


Nábytková a kuchyňská dvířka

Naše firma používá výrobky českých firem, u kterých jsme si praxí ověřili kvalitu, design a vlastnosti.
Dvířka jsou 18 mm silné.

Vzorníky: 

Nábytkové kování

Ze široké škály nábytkového kování se snažíme vybírat to nejkvalitnější. Upřednostňujeme firmy Hettich a Blum, které vyrábí velmi kvalitní výrobky, avšak používáme i výrobků českých firem, vyrábějících taktéž vysoce kvalitní kování.

Úchytky
Nábytkové úchytky a madla nabízí na našem trhu více výrobců. Naše firma dodává zboží od firmy Anka (vzorník), Demos, Tilia

Vestavné skříně
Zabýváme se výrobou vestavných skříní na míru.Na tyto skříně používáme laminované desky výše uvedených firem. Posuvné dveře s hliníkovými rámečky mají velkou škálou výplní a kombinací materiálů. (lamino, sklo, zrcadlo apod.)Zpět
© 2009  Zařízení interiérů Václav Hostaš | info@kuchynevena.cz | Login created by www.mctech.cz